KUCHNIE
Obejrzyj przykładowe realizacje kuchni

Zobacz galerie

SZAFY

Obejrzyj przykładowe realizacje szaf

Zobacz galerie
Proponujemy następujące rodzaje schodów:

Schody gięte - wyjątkowo piękne i stylowe z wkomponowanymi elementami z drewna giętego : policzki, poręcze lub całe balustrady.

Schody nowoczesne - dostosowane stylistycznie do panujących współcześnie trendów mody, wizualnie pozbawione konstrukcji , możliwie w jak najprostszej formie , wkomponowane elementy ze stali szlachetnej.

Schody kręcone - zawieszone na centralnie umieszczonym drewnianym lub stalowym słupie z otaczającymi go stopniami i poręczą wygiętą po linii śrubowej .Bardzo efektowne i zajmujące niewiele miejsca.

Schody tradycyjne - policzkowe lub nasadzane, proste lub zabiegowe, pasujące do każdego wnętrza i na każdą kieszeń spełniają swoją funkcję użytkową i estetyczną.

Schody inne - poprzez odpowiednie wkomponowanie oryginalnej rzeźby schody nawiązują stylem do minionych epok i doskonale uzupełniają wnętrza urządzone antycznymi meblami.

Balustrady - zapewniają bezpieczeństwo naszych schodów, będąc również ich stylistycznym wykończeniem . Mogą być w całości drewniane lub ze stali nierdzewnej jak też z klejonego szkła lub gięte- w zależności od stylu schodów.

Proponujemy następujące materiały :

Przeważającym materiałem stosowanym do produkcji schodów jest drewno. W naszej ofercie mamy wiele gatunków drewna które wykorzystujemy do budowy w zależności od upodobań estetycznych lub wymogów naszych klientów.

Najczęściej polecanymi gatunkami są:
  • jesion - jasny pięknie usłojony
  • dąb - szlachetny i bardzo tward
  • buk - traadycyjny i ponadczasowy
  • merbau - nowoczesny a zarazem stylowy
  • i pozostałe gatunki - brzoza , olcha , teek , wiąz , klon , mahoń , orzech i inne.
Możemy również wybarwić lub patynować drewno w celu dopasowania kolorystki schodów do wnętrza w którym się znajdują.